Kavacık Kurye

Metropol bir kent olan İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı olan bir semt Kavacık, Fatih Sultan Mehmet köprüsünden sonra gelişmeye başlamış daha önceleri ormanlık arazi olan bu bölge köprünün yapımı bitiminden sonra ise hızlıca gelişmeye başlamıştır. Bugünlerde ise Beykoz’un hatta Asya yakasının en önemli iş ve yaşam merkezi haline gelmiştir.

Kavacık Moto Kurye

Kavacık’da bulunan ofisimiz ile gönderileri 20 dk içinde teslim almaktayız.

Acil Gönderilerinizi Kavacık Kurye ile Işınla

Bulunduğumuz tüm lokasyonda en kaliteli ve sorunsuz gönderi hizmeti verebilmek için firmamızın geliştirmiş olduğu standartlar müşterilerimiz tarafından da beğenilmektedir. Kavacık kurye standartları gereği bütün motorize ekiplerimiz oldukça nazik ve eğitimli bireylerden oluşmaktadır. Ayrıca yol bilgisi de oldukça iyi olan motorize ekibimiz sayesinde alternatif yollardan çok hızlı teslimat da yapılabilmektedir.

Kavacık Moto Kurye Standartı

Gün içerisinde yüzlerce kurye talebi almaktayız. Bütün aldığımız taleplere anında kaliteli çözümler üretebilmek için yola çıkmış olduğumuz teknik ekip ile sürekli olarak teknolojik yenilikleri takip ederek en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Kavacık moto kurye olarak en acil evrak gönderim hizmetlerinizde yanınızda bulunarak VIP moto kurye dediğimiz uygulamamız sayesinde bağlı bulunulan lokasyona göre yarım saate kadar düşebilecek hızlarda evrak teslimatı yapılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir