kavacık kurye

Beykoz Kurye ile İstanbul geneline yayılmış motosikletli kuryeler ile müşterilerimize nitelikli bir dağıtım ve organizasyon şirketi olmaktayız. İstanbul’da beykoz kurye hizmetinin önemi çok büyüktür. İstanbul adeta her geçen gün kendi nüfusunu adeta gün geçtikçe arttıran ulaşım gibi aksamaları ile adeta bir semtten bir semte gidiş bile artık çok büyük zamanlarımızı almaktadır. Git gide büyüyen ve nüfusu her geçen gün artan bu şehirde bazı ulaşım sıkıntıları da bulunmaktadır.

Beykoz Kurye

Beykoz kurye kurulduğu ilk günden itibaren gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk ve öncü firmalardan birisi olmuştur. Günün her saati hazır konumda sizlerin talepleri doğrultusunda bizlere belirttiğiniz adreslere en hızlı bir şekilde kurye gider ve gönderiyi teslim etmekteyiz. Beykoz Moto Kurye, gönderilerinizi kapıdan yada masanızdan alıp minimum 30 dakika maksimum 3 saat içerisinde gideceği adres teslim eder.

Yaklaşık olarak İstanbul’un her semtinde bulunan kurye ekibimiz ile birlikte hızlı gönderileri ekspres kurye hizmetimiz ile 90 dakika içerisinde teslim etmekteyiz. Bu motorlu kurye hizmet seçeneğimiz ile her bölgeye 90 dakika diyoruz. Ekonomik her bütçeye uygun fiyat seçeneğimiz ile birlikte sizlere modern ve profesyonel moto kurye hizmeti sağlamaktayız.

Beykoz Moto Kurye

Beykoz Kurye

En hızlı gönderiler artık beykoz kurye ile hızlı teslimatın tek ve gerçek adresi olan motorlu kurye tamamen yasal faturalı olarak çalışmaktadır. Gönderlerin durumunu anlık olarak operatörlerimiz tarafından sorgulanarak bilgi alabilirsiniz. Teslimat zamanını operatörlerimiz tarafından anlık olarak sizlere bilgisi aktarılacaktır.  Bu gibi anlarda bizleri arayarak kurye talebi oluşturarak istediğiniz kuryenin en hızlı bir şekilde adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.
Hız, Kalite ve Güven üçlüsünü misyon olarak benimsemiş ve her geçen gün kurye hizmeti verme kalitemizi arttırarak sizlere profesyonel bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir