Size bir telefon kadar yakınız
0 216 322 28 48
Dil Seçin
tr

İstanbul’un Her Noktasına Kurye Hizmeti

12.09.2019
100 görüntülenme
İstanbul’un Her Noktasına Kurye Hizmeti

İstanbul’un her noktasına her ilçesine ve her mahallesine kurye gönderebilirsiniz. Sadece kavacık bölgesine hizmet vermiyoruz. Tüm İstanbul’a aynı zamanda kurye hizmetini en profesyonel bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. 2000’li yılların başında vermiş olduğumuz motor kurye hizmetini her geçen gün kendimizi geliştirip üzerine koyarak günden güne büyüyoruz.

Kavacık Kurye Hizmetinin Önemi

Teknolojiyi sadece yakından takip etmiyor, teknoloji de geliştiriyoruz. Önemli olan son teknolojiyi kullanarak hızlı, emniyetli ve kaliteli kurye taşımacılık hizmetini değer katarak yapabilmektir. Türkiye’de bu hizmetin öncüsü olan Kavacık Motor Kurye, kargonuz teslim edildiği anda teslimat bilgilerinin sisteme girilmesini sağlayarak, bu bilgiyi gönderici/alıcıya anında SMS ve E-Posta bildirimi olarak ulaştırmaktadır.

İstanbul'un Her Yerine 90 Dakikada Ulaştırıyor musunuz?
Evet, Gönderiniz İster Kavacık bölgesinden ya da İstanbul'un tüm ilçelerinden olursa olsun, tüm gönderileri maksimum 90 dakikada adresinize ulaştırıyoruz.
Gönderimin Kime Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim ?
Kavacık Motor Kurye, Gönderinizi sadece sizin belirttiğiniz kişiye teslim eder ve teslim esnasında sizlere SMS ile bilgilendirir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button