kavacık kurye

Kavacık’da kurye hizmeti çok önemlidir. Kavacık bölge itibari ile İstanbul’un diğer merkezi ilçelerine yakınlığı, önemli oto yolların kesiştiği bir merkezi bölgedir. Bu sebep ile her geçen gün kendini geliştirmiş, firmaların merkezi ofislerini bünyesinde barındırmaya devam ediyor.

Kavacık Kurye ile İstenilen Zamanda Teslimat

Tabii her ne kadar İstanbul’un merkezi ilçelerine yakınlığı olsa da köprüye yakınlığı itibari ile sabah ve akşam saatlerinde oluşan trafik durma noktasına kadar gelebiliyor. Bu zaman diliminde firmaların yada şahısların kendi bünyesinde ki araçlar ile farklı bir ilçeye gitmek bir hayli zaman alabilmektedir.

[safir_mainheading title=”Zaman Yetiştiremediğiniz Anlarda Kavacık Kurye” icon=”ok”]

Zaman Yetiştiremediğiniz Anlarda Kavacık Kurye

Zaman yetiştiremediğiniz ve sıkıştığınız anda ” kavacık kurye ” sizinle, Kavacık’da olan ofisimiz nedeni ile bu bölgeden farklı bir ilçeye olan gönderinizi maks. 90 dakika içerisinde teslim etmekteyiz. Tam profesyonel ve tam donanımlı motorize kuryelerimiz ile birlikte İstanbul trafiğine meydan okuyoruz. Artık gönderiler İstanbul trafiğinde sıkışıp kalmayacak. Çünkü kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize nasıl daha zaman kazandırabiliriz diye düşündük ve son model hızlı motosikletli araçlarımız ile İstanbul’un bir ucundan bir ucuna 90 dakika da teslimat sözünü artık sizlere verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir