kavacık kurye

Günümüzde ürün, evrak, malzeme gibi birçok şey kargo firmaları aracılığıyla alıcılarına ulaştırılmaktadır. Özellikle e-ticaret sitelerinin yaygınlaşmasıyla kargo hizmeti artık günümüzün doğal ihtiyaçlarından birisi haline gelmiştir. Kargo hizmeti uzun bir süredir standart kargo hizmeti olarak adlandırılan taşıma yöntemi ile sunulmaktadır. Kavacık Kurye ulaştırılacak ürünler kuryelere teslim edilir, kuryeler araçlarıyla alıcıların adreslerine ulaşır ve kargoyu teslim eder. Ancak, çağın getirdiği hız talebi ve kargonun özenli bir şekilde taşınma isteği yeni arayışlar ve yeni çözümler sunmuştur. İşte moto kurye burada devreye girmektedir.

Kavacık Kurye Avantajları Nelerdir?

kavacık kurye

kavacık moto kurye

İstanbul’un tüm ilçelerine, mahallelerine, semtlerine ve sokaklarına yani kısacası dilediğiniz bölgeye paketinizi istediğiniz kişiye ve kuruma teslim etmekteyiz. Korona virüs nedeniyle yollarda veya caddelerde gördüğünüz moto kuryeler çok çeşitli bir hizmet vermektedir. Örneğin restoran kuryeleri de halk dilinde kavacık moto kurye olarak belirtilmektedir. Fakat biz moto kuryeler zamanla yarıştığımız için yeri zaman trafiğin en sıkışık anında bile sizlere en hızlı teslimatı gerçekleştirmek için zamanla mücadele vermekteyiz. Kavacık kurye arayarak gönderinin alınacak adresi ve teslim edilecek adresi bizlere doğru bir şekilde belirtirseniz sizlere teslimat süresini ve kurye fiyatını belirtmekteyiz.

Kavacık Moto Kurye Nedir?

İstanbul içi ve şehirler arası gönderilerinizi günün her saati ve haftanın yedi günü sizlerin zamanınıza değer katmaya devam etmekteyiz. Peki nedir bu kavacık kurye ?

Beykoz’a bağlı bir mahalle olan kavacık aslında İstanbul’un oldukça gelişmiş bir bölgesidir. Çünkü firmaların merkezi ofisleri bu bölgededir. Bunun nedeni ise oto yollara kesişen yakın olan bağlantı noktalarını örnek gösterebiliriz. Fatih Sultan Mehmet köprüsüne olan yakınlığı itibarı ile Asya yakasından Avrupa yakasına geçişlerde köprü sıkışıklıklarına bazen bazı durumlarda çileli bir duruma gelebilmektedir. İşte bu gibi durumlarda kavacık moto kurye sizlerin tüm İstanbul’un her bir ilçesine sizlerin yerine gönderileri özel kişiye, firmaya teslimatını bizzat yapmaktayız.

Kavacık civarında kurye ihtiyacınız olduğub zaman diliminde yapmanız gereken çok basittir. Bizleri arayarak ya da WhatsApp yolu ile bizlere mesaj atarak hemen kurye talebi oluşturabilirsiniz. İsim, Soy İsim, Firma İsmi gibi temel iletişim bilgilerini bizlere belirterek kurye talebi oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz size en uygun fiyat performans denklemini sizlere özel ücretlendirmesini belirtip onay verdiğiniz takdirde kurye ekibimiz 30-45 dakika içerisinde kurye gönderinizi teslim alıp belirtilen adrese teslimatını gerçekleştirmek üzere yola koyulmaktadır. Kavacık kurye ile gönderiler artık zamanında adresinizde olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir