kavacık kurye

Kavacık Motor Kurye, İstanbul’un her bölgesine ve her mahallesine vermiş olduğu kurye hizmeti ile her geçen gün köklü bir kurye firması haline gelmiştir. Müşterilerin her geçen gün güvenini kazanmış gönderileri sorunsuz bir şekilde ulaştırmışızdır. Acil yetişmesi gereken gönderileri kavacık kurye ile ulaştırabilirsiniz.

[safir_faq question=”Gönderim teslim edildiğine dair bilgi veriyormusunuz?” answer=”Tabii ki, Gönderiniz teslim edildiği an itibari ile isim ve soyisim tarafımızca bilgilendirilmesi anlık olarak yapılmaktadır.”]

Kavacık Kurye

Bizler Kavacık Kurye olarak İstanbul içi gönderilerinizi dilediğiniz noktaya ulaştırmaktayız. Dilediğiniz saatte bizleri arayarak gönderileri ulaştırabilirsiniz. Hızlı, deneyimli ve ekonomik fiyat tarifesi ile zaman yetiştiremediğiniz anlarda sizlere pratik çözümler sunar. İstanbul’da çözüm ortağınız olan kavacık motor kurye ile gönderilerinizi hem ekonomik olarak hem de talep edilen hizmete yönelik araçlarımız ile sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Karmaşık İstanbul trafiğinde kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini ulaştırmak için sunmuş olduğumuz kurye dağıtım hizmeti bir telefon ile kapınızda. Kurye personellerimiz İstanbul’un her hangi bir bölgesinden gece ve gündüz fark etmeksizin 7 gün 24 saat çalışan kuryeler ile hafta sonu da sizlerin zaman yetiştiremediğiniz anlarda kurye hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir