Kavacık Moto Kurye

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı olan Kavacık semti bildiğiniz üzere Fatih Sultan Mehmet köprüsünün bitiminden sonra gelişmeye başlamış ve günümüzde çok önemli geçiş yollarının güzergahında bulunmaktadır. Kavacık semtinin önemi Avrupa yakasına geçişin çok kolay olmasıdır. Kavacık’da bünyesinde önemli iş merkezleri bulunmaktadır.

Kavacık Moto Kurye

Gerek konumu gerekse de sessiz ve sakin bir yer olan Kavacık plazaları, çeşitli iş yerleri ve önemli markaların adresleri de buradadır. Bu bölgeden İstanbul’un farklı ilçelerine ve mahallelerine her türlü kurye gönderilerinizde sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Merkez ofisimiz kavacık olduğu için bu bölgeyi deyim yerinde ise avucumuzun içi  gibi bilmekteyiz. Dolayısı ile bu bölgede ki gönderileri 15 ile 20 dakika içerisinde kurye‘nin alınacağın sözünü vermekteyiz.

Kavacık’da Moto Kurye

Sadece bu bölgede değil İstanbul’un tüm ilçelerinde sürekli gezinen motosikletli kurye arkadaşlarımız ile kurye gönderileri en kısa sürede alınmasını sağlamaktayız. Bizleri arayıp veya mesaj bırakarak kurye talebinde bulunduktan sonra kurye talebiniz ve adresinize en yakın kuryemizi bulup konumuz kuryeye bilgisi verilir. Daha sonra kurye arkadaşımız adrese gelip evrak, paket, ürün, numune gibi gönderiyi alıp belirttiğiniz süre zarfında acil ekspres olarak yada gün içi teslim olmasını istediğiniz kurye hizmeti ile gönderiyi teslim etmektedir. Kavacık’da enlerin firması olan kavacık motor kurye ile sizde geri gelmeyen zamanı iyi değerlendirerek profesyonel bir hizmet alın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir