Size bir telefon kadar yakınız
0 216 322 28 48
Dil Seçin
tr

Kurye Hizmetinin Önemi

26.12.2019
108 görüntülenme
Kurye Hizmetinin Önemi

Kurye hizmeti İstanbul gibi bir ilde yaşıyor veya çalışıyorsanız her an ihtiyaç duyulabilen hizmettir. Moto kuryeler devamlı İstanbul’un bir ucundan bir ucuna müşterilerine zaman kazandırmaya devam ediyor. Bizlerde kavacık bölgesinde kurulan ekibimiz ile birlikte tüm İstanbul’a motorlu kurye hizmeti 7 gün 24 saat kesintisiz sürdürmekteyiz.

Kavacık Motor Kurye ile Hızlı Teslimat

Kavacık Motor Kurye ile Hızlı Teslimat

Kurye hizmetinde hız çok önemli bir kavramdır. Trafik anlarında, sıkışıklıklarında motorlu kurye ekipleri gönderileri teslim alınacak adrese doğru hızlıca ve zamanlı bir şekilde ulaşır ve teslim alır. Ardından gönderinin teslim edileceği adrese doğru zamanlı, doğru ve hiç bir trafik sıkışıklıklarına maruz kalmadan süratli bir şekilde teslim eder. Kurye ekibimiz teslim edildiği an itibari ile sizlere bilgi aktarımı anlık olarak yapılır. Gönderiyi kimin teslim aldığı isim ve soy isim bilgisi ve imzası size ibraz edilir.

Kavacık Moto Kurye Hizmetinin Önemi
Kavacık bölgesi İstanbul'un tam merkezinde önemli oto yolların, köprülerin kesiştiği merkezi bir yerdir. Özellikle iş yerleri kavacık için önem arz etmektedir. Ama köprü yolunda oluşan trafik sıkışıklıklarında motorlu kurye firmalarına oldukça iş düşer.

Kavacık Moto Kurye Hizmeti

Bizler ise ” Kavacık Kurye ” olarak en iyi en doğru ve en zamanlı bir teslimat için bu bölgede faal göstermekteyiz. Geçmişten gelen gücümüz ile İstanbul’un köklü kurye firması olarak dinamik, tecrübeli kurye personellerimiz ve modern motorize araçlarımız ile donanmış olup İstanbul’da trafiğe karşı meydan okumaktayız. Özellikle Beykoz – Kavacık’da olan ofisimiz ile bu bölgede ki gönderileri anlık olarak 0-30 dk. gibi bir sürede teslim alıp varış noktasına doğru hareket etmekteyiz.

Neden Kurye Çağırmalıyım ?
İster bireysel, ister de ticari firmaların gönderileri olabilmektedir. Sabah ve akşam saatlerinde oluşan trafik sıkışıklıklarında araç ile gönderileri teslim etmek oldukça zaman alıcı ve masraflı bir tercih olacaktır.
Gönderim Ne kadar sürede teslim olur ?
Kavacık Motor Kurye ile gün içi teslimat gönderiniz maksimum 4-6 saat içerisinde, Ekspres gönderiniz ise maksimum 100 dk içerisinde teslim edilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button